top of page

Hakkımızda

GÜMÜŞOVA RESORT HOTEL

İstanbul ve Tekirdağ'ın birleşim noktası olan Silivri/Gümüşyaka'da hizmetinizde olan Kültür ve Turizm Bakanlığı denetimindeki, bölgedeki tek 3 yıldızlı butik otelimiz, üstün servis anlayışına sahip genç ve dinamik kadrosuyla siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyar. Şehrin stresinden kurtulup, sessiz ve huzur dolu bir ortamda dinlenmek için ideal bir oteldir. Otelimize, Mahmutbey gişelerden yarım saat civarında ulaşılabilir. (65 km)

Otel Ana Bina
Bahçe ve Havuz
Havuz
Restoran
Havuz Gece
Havuz

Otelimizde, etrafı çam ağaçlarıyla çevrili, içinde muhtelif meyve ağaçları bulunan geniş bir arazi içinde, 1 prestij süit, 2 özel bahçeli villa süit, 8 özel bahçeli villa oda ve 4 lüks oda bulunmaktadır. 

Otelimizde 200 m2 açık hava yüzme havuzu, geniş güneşlenme terasları, havuz başı restoran ve barımız yaz aylarında hizmetinizdedir. Mutfağımız ve kapalı restoranımız bütün yıl hizmetinizdedir. Randevu ile hizmet veren sauna ve kapalı havuzumuz sizlere özel kullanım özelliğine sahiptir. Ayrıca bahçeli odalarımızda mangal keyfi imkanı da bulunmaktadır.

Dozer Alabay

Evcil hayvanlar, sahipleriyle birlikte otelimizde ücretsiz olarak konaklayabilirler. 

Not: Evcil hayvanların otel bahçesinde sahipleriyle birlikte dolaşmaları gerekmektedir.

Amenities & Services
 

Free Wi-Fi access 

Swimming Pool

 Bar & restaurant

In-room dining

Pet-friendly accommodations

Small business perks

Hiking

Sauna

bottom of page